Menüü
Sulge

TALLINNA
ARHITEKTUURI-
BIENNAAL
TAB 2019

TABi Kuldpartner ABB loob biennaalile lounge’i mõttevahetuseks ja kontaktide sõlmimiseks 

TAB-i kuldpartner ABB  loob Kultuurikatlasse innovaatilise lounge’i ala, mis on koht vabas vormis suhtlemiseks, kontaktide vahetamiseks ja sisukalt aja veetmiseks.

Kahepäevasel sümpoosionil Kultuurikatlas seab ABB üles oma visuaalidega mõnusa lounge’i, kus arhitektid saavad veeta kvaliteetselt aega ning luua kontakte nii ABB-inimestega kui teiste arhitektidega ning sümpoosionil osalejatega.  Lounge’i-alal ei esitle ettevõte oma tooteid, vaid loob mõnusa ja soodsa interjööri suhtlemiseks ning jookide ja suupistete nautimiseks. Kohal on ka ABB koostöörobot YuMi, kelle robotkäte vahendusel hakkavad külalisteni jõudma sajad tassitäied hõrgutavat kohvi.

ABB näeb TABi ennekõike kui võimalust kohtuda arhitektide ja sisekujundajatega, jagada nendega oma teadmisi, kompetentsi, lahedaid visuaale ning suurepäraseid saavutusi. Samuti on TAB võimalus jagada ettevõtte nägemust tulevikutehnoloogiatest.

 

Sümpoosioni päevadel on ABB esinejal võimalik esindada ettevõtte visiooni sellest, kuhu on liikumas nii maailm kui ka ABB nii hooneautomaatika kui tarkade lahenduste osas. Ka klubiüritusel plaanib ABB tõsta esile mõned teemad, millega on võimalik näidata peale hooneautomaatika ka teisi tulevikku vaatavaid tegevusi.