Menüü
Sulge

TALLINNA
ARHITEKTUURI-
BIENNAAL
TAB 2019

Konverents “Ruum ja Digireaalsus”

Tallinna Arhitektuuribiennaal TAB 2019 kutsub kuulama konverentsi “Ruum ja Digireaalsus” ettekandeid Eesti Kunstiakadeemias.

Maailma majandus ja kultuur on jõudnud Kolmanda tehnoloogilise revolutsiooni ajastusse. Ilmnemas on totaalselt uus reaalsus, oma vääramatu olemuse, struktuuri ja tahtega – digitaalreaalsus. See koosneb info- ja kommunikatsioonivõrgustikest, millel on oma keeruline arvutusalgoritmide hierarhia ja ekraanidele projitseeritud tähendussüsteem. Digitaalreaalsuses võib informatsioon end luua, interpreteerida, muteerida ja kopeerida lõpmatult.

Konverentsi esinejad uurivad, kujutlevad ja spekuleerivad arhitektuuri, urbanistika ning disainivaldkonna arengust ja tulevikust. Konverentsi peaesinejateks on Mario Carpo (Suurbritannia), Antoine Picon (USA) ja Roland Snooks (Austraalia).

Konverents toimub 11. septembril EKA peahoones.
TABi satelliitprogrammis olev konverents “Ruum ja digireaalsus” on huvilistele tasuta, kuid vajalik on eelnev registreerumine. TABi põhiprogrammis olevate sündmuste külastamiseks (sh kahepäevane sümpoosion ja kuraatorinäitus) soeta PASS siit.