Menüü
Sulge

TALLINNA
ARHITEKTUURI-
BIENNAAL
TAB 2019

5=6 // osta viis TABi passi ja saa kuues tasuta

Foto: Iris Kivisalu

25. augustini on TABi passid soodushinnaga: kui ostad passid viiele, saab kuues Tallinna Arhitektuuribiennaalile tasuta.

TAB PASS sisaldab: sümpoosioni pilet (2 päeva), kataloogikottigala piletit ja kuraatorinäituse ühekordset sissepääsu. Vaata kogu TABi kava  SIIT.

TAB 2019 kuraatorinäitus “Ilu loeb” tõstab esile ilu tähtsust ja rolli, uurides uusi arhitektuurilisi iluvorme uute elupaikade kontekstis.  Näitusel osalevad kaheksa arhitektide meeskonda oma uute töödega, millest kahe autorid on eestlased: nii Tallinnas kui New Yorgis töötav arhitekt Kadri Kerge ning Arhitektuuribüroo KTA ja selle asutajad Ott Kadarik ja Mihkel Tüür. Näitusel osalejate nimekirjast leiab nii Pariisis kui Tokyos töötava arhitekti ja omanimelise büroo asutaja Sou Fujimoto (Jaapan); arhitektid ja Innsbrucki Ülikooli professorid Kristina Schinegger ja Stefan Rutzinger (SOMA Architecture, Austria); MARCH Studio, mille asutasid 2007. aastal Melbourne’is arhitekt Rodney Eggleston ja graafiline disainer Anne-Ļaure Cavigneaux.

TAB 2019 konverentsiprogramm algab konverentsiga “Ruum ja digireaalsus” ning jätkub kahepäevase sümpoosioniga “Ilu loeb. Nagu tõeline armastus”,  mille eesmärk on ergutada valdkondadevahelist arutelu. Esinejate nimekirjast leiab filosoof Graham Harmani (USA), luuletaja Maria Lee (Eesti), matemaatik Ron Aharoni (Iisrael), arhitekt Sou Fujimoto (Jaapan) ja paljud teised.

Sümpoosion on suunatud eelkõige tegevarhitektidele ja arhitektuurivaldkonnas tegutsevatele professionaalidele, kuid pakub inspiratsiooni ja mõtlemisainet ka arhitektuurihuvilistele. Sümpoosioni ettekanded ja arutelud pakuvad võimalust viia end kurssi erinevate erialade vaatepunktiga ilule ja põletavate küsimustega tänasel arhitektuurimaastikul. Mainekad teadlased ja juhtivad arhitektid on pandud vastamisi paneeldiskussioonides, et arutada arhitektuuri, neuroteaduste, luule, matemaatika, tehisintellekti ja nende valdkondadega seotud digitehnoloogiate hetkeolukorra teemadel. 

Vaata sümpoosioni ajakava ja esinejaid siit!

Sooduspakkumise kasutamiseks anna oma soovist teada: info@tab.ee

Hoia end TABi sündmustega kursis ja liitu meie uudiskirjaga SIIN!